Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Система захисту винограду

Система захисту винограду від хвороб і шкідників поширюється на весь період вирощування. На ранніх етапах розвитку у винограду може виявиться краснуха і оїдіум. Останнє захворювання викликане грибком і є дуже небезпечним. На відміну від мілдью, воно поширюється по зелені куща ще в той час, коли той покривається першим листям. Ви можете визначити грибок за білим нальотом на листках і зелених гілках. З огляду на примітний зовнішній вигляд, хворобу також називають попелицею.

Система захисту виноградуУ разі ігнорування хвороби і якщо не задіяти систему захисту, виноград обсипається, врожайність падає, а для заготівлі живців такий матеріал категорично не підходить. Грибок вражає і плоди, які висихають і поширюють попелицю всім кущем. В особливо запущених випадках в спекотну пору року уражені ягоди пахнуть гнилою рибою, Примітно, що хвороба поширюється тільки на молоде листя.

Система захисту винограду від наших виробників передбачає лікування і запобігання не тільки грибкових інфекцій, діуму і мілдью, але також і чорної гнилі та ескоріоза.

Філоксера також приносить багато незручностей тим, хто вирощує виноград, тому система захисту поширюється і на тлю. Личинки цих комах випускають в виноградний корінь слину, яка призводить до розростання пухлин. Вони харчуються корисними речовинами, які рослини переробляють з грунту для себе, проте за 15-20 днів личинки здатні висушити корінь, а разом з ним і весь кущ.

Посадковий матеріал може виявитися необробленим за всіма міжнародними стандартами. В такому випадку висока ймовірність посіву вже заражених насіння, які в майбутньому приносять малий урожай. Система захисту насіння винограду від наших виробників надає збереження здорового матеріалу.

На нашому сайті Ви можете ознайомиться з повним спектром бур'янів, шкідників, хвороб і паразитів, які можуть атакувати урожай в разі недотримання системи захисту кущів винограду.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення