Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Система захисту соняшнику Сингента

Система захисту соняшнику "Сингента" призначена для захисту квітів від паразитів, шкідників і хвороб. Наша компанія тісно співпрацює з виробниками гербіцидів нового покоління. Перевірені хімічні речовини не шкодять врожаю і безпечні для людей. Виробники розширюють свої можливості в системі захисту соняшників компанії "Сингента".

Соняшник страждає від гнилей, іржі, вовчка та фомозу. Бактеріози і численні грибкові інфекції також широко поширені в останні роки. Напевно, найбільш шкідливим захворюванням, проти якого необхідно застосовувати цілий комплекс системи захисту соняшнику від "Сингента", є гниль, яка знижує врожай на 16% за сезон. Крім вимирання посівів, насіння відрізняються низькою якістю і низьким вмістом олії. У 70-х соняшник зовсім скоротився на 80% всією країною через це захворювання.

Система захисту соняшнику СингентаЯкщо Ви сумніваєтеся, чи потрібно вдаватися до серйозних заходів у системі захисту Ваших соняшників «Сингента», зверніть увагу на наявність повстяного нальоту на підставі стебел. Якщо вчасно не усунути ці освіти, незабаром тканину стебла стане мокріти і гнити. Збудники хвороб можна не допустити до поширення завдяки використанню комплексу препаратів і проведення операцій по протруюванню насіння, сушіння та орання. Протягом всього розвитку соняшнику, його атакують бур'яни та комахи. Винятком є ​​тільки період цвітіння, коли непоправної шкоди вже завдано. За допомогою препаратів представлених нами виробників Ви можете скласти свою систему захисту соняшників від компанії "Сингента". З нашими гербіцидами урожай перестане страждати від совків, бур'янів і альтернаріозу.

Система захисту соняшнику "Сингента" збереже Ваш урожай від всіх можливих шкідників. Комбінуйте різні види заходів в боротьбі з хворобами рослин. Ви можете замовити необхідні речовини у нас за телефоном.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення