Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Система захисту соняшників

Якісна система захисту соняшників - це цілий ряд засобів, які здатні допомогти Вам у боротьбі з шкідниками, хворобами рослин і навіть поганими погодними умовами. Тому дані товари вельми затребувані як серед повноцінних рослинницьких підприємств, так і серед приватних клієнтів, які вирощують культури виключно для себе.

Система захисту соняшниківЗазвичай система по захисту соняшників складається тільки з товарів від шкідників, але ми пропонуємо також і рішення деяких інших проблем, які часто стають причиною неврожаїв. А якщо Вам потрібні і інші товари для початку вирощування, включаючи насіння, то Ви також знайдете їх у нас. І не дивлячись на те, що система захисту соняшнику дуже затребувана, до нас часто звертаються і за іншими товарами з каталогу.

Якісна система захисту соняшників повинна повністю справлятися з поставленими завданнями і у нас Ви знайдете найкращі товари. Але спершу Вам необхідно підібрати кращий варіант виходячи з Вашої ситуації. І якщо Ви відчуваєте з цим складності, то можете розраховувати на підтримку наших співробітників в даному питанні.

Ціна на систему захисту соняшників від комах і від інших проблем є досить невисокої, але не дивлячись на це, багато фермерів економлять на них, вважаючи їх марними. І в результаті, часто бувають ситуації, коли урожай практично повністю пропадає. Тому, якщо Ви не хочете зіткнутися з подібною ситуацією, то ми рекомендуємо Вам використовувати всі доступні способи для того, щоб захистити соняшники (система) або будь-які інші рослини, які Ви вирощуєте. А інструкцію щодо їх використання Ви можете уточнити як у наших менеджерів, так і прочитати на упаковці з товаром, тому Ви не помилитеся з дозуванням і сферою використання.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення