Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Система захисту рослин

Вирощування практично будь-яких культур вимагає обов'язкового використання різних добрив і інших сумішей, який повинні стати системою захисту рослин при їх використанні. І не дивлячись на те, що деякі фермери скептично ставляться до використання будь-яких хімічних засобів, з кожним роком вони стають все більш якісними і затребуваними.

Система захисту рослинЯкісна система захисту рослин повинна оберігати їх відразу від безлічі загроз, які можуть бути викликані комахами, захворюваннями рослин і навіть поганими погодними умовами. Але Вам варто вибирати подібні товари максимально якісно, щоб вони підходили під всі Ваші особливості і побажання. І якщо Ви правильно підберете системи по захисту рослин, то можете розраховувати на великий урожай і здорові рослини.

Зазвичай система захисту рослин потрібна для боротьби з комахами, так як вони найбільша загроза для практично будь-якої культури. А велика кількість видів шкідників робить досить проблематичним вибір будь-якої конкретної системи.

Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою, то можете звернутися до наших співробітників за підтримкою, так як вони готові запропонувати Вам саме той варіант, який підійде Вам найкраще. І для цього Вам необхідно лише зв'язатися з ними і обговорити всі деталі майбутнього замовлення. А якщо Вам потрібні будь-які інші товари для рослинництва, то Ви також можете звернутися саме до нас, так як наш асортимент включає десятки різних позицій.

Наша компанія не єдина на ринку, хто пропонує систему захисту для рослин, але на відміну від безлічі інших конкурентів, Ви можете розраховувати на найкоротші терміни поставки товарів і значний вибір товарів від виробників з світовим ім'ям.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення