Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Система захисту озимої пшениці Сингента

Система захисту озимої пшениці «Сингента» включає в себе видалення бур'янів, оранку, обробку врожаю від шкідників і багато інших операцій. Основне її завдання - вчасно зібрати урожай і вкластися в короткі терміни.

Завдяки заслугам селекціонерів і генетиків система захисту озимої пшениці «Сингента» стала ефективніше, а початковий стан насіння став на порядок краще попередніх поколінь.

Наша пшениця стійкіша до кліматичних змін, краще переживає напад паразитів, краще приживається в грунті і не вимагає тієї хімічної обробки, яка була необхідна ще десять років тому.

Система захисту озимої пшениці СингентаСистема захисту озимої пшениці від «Сингента» має активізуватися ще восени, що відбивається на екологічності середовища і здоров'ї людини. Також слід враховувати терміни посіву. Личинки мух і коренева гниль найчастіше вражає паростки, які були висаджені надто рано. Щоб не втратити врожай, потрібні великі витрати на систему захисту озимої пшениці компанії «Сингента». Куди вигідніше буде вирахувати оптимальний період для посіву насіння.

До системи захисту озимої пшениці від «Сингента» можна також віднести обробку насіння стимуляторами росту, фунгіцидами та інсектицидами. Тим часом від використання протруйників поступово відходять, так як вони згубно впливають на розвиток пошкодженного насіння.

Проти підгризаючих совок і попелиці в системі захисту пшениці озимої від «Сингента» найактивніше застосовують гранульовані інсектициди, а нематіціди знищують до 100% паразитів-нематод.

У період збирання вологість повинна зберігатися в оптимальних межах, щоб уникнути поразки насіння грибком. Після цього насіння піддають повітряно-тепловому обігріву, додаткової обробки.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення