Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Інсектицид купити ціна

Інсектицид купити цінаМабуть складно переоцінити шкоду, яку можуть нанести комахи більшості рослин і культур, тому Вам обов'язково слід приділити увагу на боротьбу з ними. І хоч багато хто вважає, що купити інсектицид (ціна) буде набагато гірше для врожаю, насправді це зовсім не так, якщо Ви будете використовувати тільки якісні товари.

Для того, щоб купити інсектициди (ціна яких була б доступною), Вам необхідно лише зателефонувати нам і повідомити співробітникам назву тих товарів, які Ви вибрали в нашому каталозі. А так, як ми пропонуємо десятки різних позицій, то Ви зможете придбати не тільки інсектицид (ціна), але також самі культури, засоби від хвороб і багато іншого. Тому нам і віддають перевагу більшість вітчизняних підприємців і фермерів.

Якщо Ви точно вирішили інсектицид купити, ціна на нього буде залежати від обраної марки і виробника, а також від особливостей Вашого власного замовлення. Наприклад, у нас Ви можете знайти спеціальні знижки для клієнтів, які набувають деякі товари оптом.

Для того, щоб дізнатися всі наші спеціальні пропозиції, а також безпосередньо купити інсектициди за низькою ціною, Вам варто зв'язатися з нашими співробітниками по телефону або приїхати особисто. Але який би варіант Ви не вибрали, ми постараємося допомогти Вам тільки максимально швидко і якісно, запропонувавши всі необхідні товари.

Можливості нашої компанії практично не обмежені в кількості, тому Ви можете купити інсектициди (ціни) в практично будь-якому обсязі, що робить нас дуже затребуваним серед самих різних компаній і клієнтів (як малий, так і середній або великий бізнес).

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення