Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Ріпак ярий купити

Ріпак ярий купитиТаку культуру як ріпак ярий купити хочуть часто представники технічних сфер промисловості, і деякі харчові, які орієнтуються на виробництво маргарину. Основна ж сфера його використання - створення різних лакофарбових матеріалів, в текстильній промисловості і виробництві мила, але саме такі підприємства закуповують дані культури у величезних обсягах.

Якщо Ви вирішите ріпак ярий купити, то насіння такої культури Вам найкраще купувати у професіоналів, здатних надати як даний товар, так і супутні товари для догляду за ним. Наприклад, Вам обов'язково будуть потрібні добрива і спеціальні засоби для захисту від хвороб і шкідників. А наша компанія зможе запропонувати Вам купити як ярий ріпак, так і відразу все необхідне для його високої врожайності.

Наша компанія є дистриб'ютором товарів від провідних компаній, тому у нас Ви можете ріпак ярий купити з гарантією якості і будучи повністю впевненим в тому, що Ви отримаєте те, на що і розраховували.

Ми пропонуємо нашим клієнтам саме ярий ріпак купити, однак це лише один з безлічі доступних товарів в нашому каталозі, тому Ви можете легко вибрати і кілька інших товарів або культур, які також можуть підійти Вам. Наприклад, ми пропонуємо ще кукурудзу, соняшники, сою і багато інших популярних товари.

Для того, щоб в нашій компанії купити ріпак ярий або будь-які інші товари, Вам слід зателефонувати нам і домовитися про час зустрічі з нашими співробітниками, або Ви можете обговорити основні питання відразу в віддаленому режимі. Але в будь-якому випадку ми постараємося забезпечити Вам максимально швидку роботу і поставки товарів за зручними для Вас умовами.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення