Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння ріпаку ярого купити

Насіння ріпаку ярого купитиУкраїна широко відома саме як один з найбільших постачальників різних зернових культур в світі, і все завдяки хорошим природним і погодних умов, а також розвиненості аграрного сектора. І тому сьогодні багато приватних фермери і навіть великі підприємства намагаються розширювати список вирощуваних культур. Наприклад, останнім часом в нашу компанію все частіше звертаються для того, щоб насіння ріпаку ярого купити.

Наша компанія лише одна з багатьох, де Ви можете купити насіння ріпаку ярого, але ми серйозно підходимо до якості всіх пропонованих товарів, і тому Ви можете бути впевнені в якості всіх представлених товарів, особливо якщо стосується представлених у нас культур. Тому багато клієнтів вважають за краще саме у нас купити ріпаку ярого культуру купити, тим більше, що ми пропонуємо ще й максимально доступні умови для наших клієнтів.

Ми є дистриб'юторами товарів із захисту рослин і насіння від провідних виробників з усього світу, і у нас представлена в тому числі можливість насіння ріпаку ярого купити. Саме такий товар є відмінним рішенням для вирощування в нашому кліматі при порівняно невеликих витратах і високої врожайності.

А так, як ми надаємо ще й велику кількість різноманітних товарів для догляду, то Ви можете купити ярого ріпаку насіння відразу з цілою низкою додаткових товарів для догляду за культурами. Таким чином Ви отримаєте можливість для вирощування необхідних Вам товарів без будь-яких складнощів і відразу в необхідному Вам обсязі.

А для того, щоб у нас купити ріпаку ярого насіння, Вам варто просто вибрати товар на сайті і зателефонувати нашим співробітникам для здійснення замовлення. Вони ж зможуть повідомити Вам всі деталі проведення робіт і зможуть відповісти на Ваші питання, якщо вони вже встигли виникнути щодо обраних товарів.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення