Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Ріпак озимий купити

Ріпак озимий купитиРіпак озимий, купити який на українському ринку пропонують багато компаній, вирощують у багатьох областях нашої країни. Він любить м'яку зиму, тому в тих районах України, де в зимовий період сильні морози, його сіяти протипоказано. В Європі цю культуру почали обробляти дуже давно, вона використовується в багатьох галузях промисловості і містить в собі багато цінних елементів.

Купити озимий ріпак можна в будь-якій необхідній Вам кількості. Також його часто купують для використання в ролі кормової культури. А не так давно його почали застосовувати в якості сировини для отримання біо-палива, що істотно підвищило його популярність і затребуваність в ньому.

Перед посівом озимого ріпаку, купити який пропонуємо у нас, потрібно обов'язково підготувати грунт. Це забезпечить йому належні умови дозрівання і позитивно вплине на отримання врожаю. Його вирощують у всьому світі. Світова посівна площа вирощування цієї культури постійно тільки збільшується.

Якщо Вас цікавить високоякісний ріпак озимий, купити який можна за недорогою і розумною ціною, тоді Вам варто скористатися нашою професійною допомогою. Компанія «Седна-Агро» завжди до Ваших послуг. Ми пропонуємо продукцію провідних виробників, яку ми ретельно перевіряємо.

Озимий купити ріпак у нас Ви зможете за найбільш конкурентними цінами. У нас діє максимально доступний ціновий сегмент продукції. До того ж ми часто тішимо своїх клієнтів багатьма привабливими пропозиціями.

Звертайтеся до нас в компанію і наш професійний фахівець допоможе Вам вигідно купити ріпак озимий. Довірте нам свій вибір, і Вам не доведеться про нього шкодувати.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення