Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Продам насіння озимої пшениці сорта

Продам насіння озимої пшениці сортаЯкщо Вас цікавить оголошення, продам насіння озимої пшениці, сорта найвищої якості, тоді Вам знадобляться послуги нашої компанії. Ми є провідним дистриб'ютором провідних виробників високоякісної продукції. У нашому асортименті Ви зможете знайти засоби захисту рослин та насіння, добрива та насіння сортів різної продукції.

У пошуках такої пропозиції як, продам насіння сортів озимої пшениці, Ви зможете втратити даремно свій час і наштовхнутися на завищені ціни, а місцями і на погану якість. Щоб обмежити себе від подібної неприємної ситуації, краще відразу звернутися до нас по консультацію. Ми довгий час на українському ринку пропонуємо свої послуги, тому встигли зарекомендувати себе з найкращого боку. Підтвердженням цього є позитивні відгуки наших клієнтів і їх вдячність. Вони на власному досвіді змогли переконатися в тому, що на наше, продам насіння озимої пшениці якісного сорту, варто реагувати і можна довіряти.

Якщо Ви побачите десь оголошення, продам насіння озимої пшениці, сорта якої можуть похвалитися цінними характеристиками, тоді знайте, що потрібно набирати наш контактний номер. Компанія «Седна-Агро» із задоволенням запропонує Вам своє приємне й вигідне співробітництво.

Сорти насіння озимої пшениці, продам які за прийнятною ціною, які представлені в нашій компанії, можуть похвалитися своєю високою якістю і відмінною врожайністю.

Дізнатися більше важливої і змістовної інформації про специфіку нашої діяльності і про переваги співпраці з нами пропонуємо під час інформаційної консультації. Також на ній Ви дізнаєтеся про сорти озимої пшениці, продам насіння яких за недорогою ціною.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення