Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Елітне насіння озимої пшениці

Елітне насіння озимої пшениціПропозиція купити елітне насіння озимої пшениці можна знайти у кількох постачальників в країні, які співпрацюють з провідними компаніями з виробництва. Але так, як ми пропонуємо відмінне співвідношення ціни товарів і їх доступності, то Ви можете сміливо звертатися саме до нас для отримання насіння в необхідному Вам обсязі.

Зазвичай можна купити елітне насіння пшениці озимої у тих компаній, які співпрацюють з європейськими виробниками, і наша компанія входить в їх число. Тому Ви можете скористатися нашою допомогою і розраховувати на отримання тільки самі кращих сортів рослин, що тільки доступні в Україні. Тому у нас Ви відразу можете купити не тільки озимої пшениці насіння елітні, але також і безліч супутніх товарів.

Для того, щоб у нас елітне насіння озимої пшениці купити, Вам слід просто вибрати відповідні товари на нашому сайті, вибравши як виробника, так і сорт рослин. А після цього повідомити нашим менеджерам про свій вибір і обговорити необхідну кількість товарів і терміни по їх постачанню.

Для того, щоб елітне насіння пшениці озимої у нас купити, Вам не доведеться самостійно займатися всіма етапами вибору і оформлення замовлення, адже ми максимально спростили цей процес. І тепер Ви зможете отримати всі необхідні Вам товари дійсно швидко і при цьому, наші ціни залишаються стабільно низькими.
Хоч ми і не обмежуємося лише пропозиціями по насінню пшениці озимої елітної, а пропонуємо купити ще насіння кукурудзи, сої, соняшнику, вівса і багато інших. Тому десятки фермерів з усієї країни співпрацюють з нами для отримання першокласних насіння на посадку.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення