Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Ячмінь озимий купити

У житті людини злаки є одним з важливих продуктів. Злакові культури — джерело цінних речовин, в тому числі мікроелементів і вітамінів. Каші зі злаків — відмінний варіант для щоденного харчування. Вони дуже добре втамовують голод, насичують організм життєвою енергією.

Ячмінь озимий купитиОднією з важливих для людини злакових культур є ячмінь озимий. Купити зерно ячменю прагнуть українські селяни (для годівлі свійської птиці та тварин), підприємства харчової промисловості (для переробки зерна в крупу, для приготування пива і так далі), фермери (для засіву полів). Купити озимий ячмінь в нашій країні не складно. Але для різних цілей знадобиться зерно різного ґатунку, різної якості, з різними характеристиками. Для посадки в грунт, наприклад, необхідне зерно з високими показниками життєздатності. Головна мета рослинництва — отримувати високі врожаї при будь-яких умовах. Дуже важливо, щоб ячмінь був пристосований до виживання в тому чи іншому регіоні, в тому чи іншому кліматі. На посадку краще купити озимий ячмінь того сорту, який добре протистоїть різним поширеним захворюванням. Тоді зерно не тільки добре проросте, але також витримає несприятливі впливи і дасть щедрий урожай.

Якщо мова йде про посадковий матеріал озимого ячменю, купити його краще в спеціалізованій компанії. Наше підприємство займається підготовкою і продажем зерна на посадку. Ячмінь озимий купити у нас теж можна. Ми можемо запропонувати на вибір кілька сортів цієї культури. Кожен фермер зможе вибрати для себе найбільш підходящий варіант.

В каталозі посадкового матеріалу нашого підприємства представлений ячмінь озимий. Купити у нас можна різні сорти ячменю. Телефонуйте і замовляйте!

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення