Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Сорти озимої пшениці в Україні

Розглядаєте варіанти сортів озимої пшениці в Україні та хочете придбати для себе оптимальні? Ми пропонуємо їх в широкому асортименті, і інформація про всі розміщена на сайті. Вибирайте собі підходящі і залишайте замовлення прямо зараз, ми його оперативно опрацюємо, і Ви швидко отримаєте необхідний товар. Зв'язатися з нами можна по одному із зазначених вище на сайті телефонів.

Цікавлять кращі сорти озимої пшениці в Україні? Насіння оптимальних за всіма критеріями сортів замовити у нас можна в будь-яких кількостях.

Сорти озимої пшениці в УкраїніОбраний в Україні сорт озимої пшениці грає важливу роль, ми готові допомогти з вибором оптимального для нашого клімату. Ми знаємо, яке насіння буде найбільш морозостійке і у вирощуванні якого у Вас буде менше проблем. Персонал компанії завжди відкритий для інтересів клієнтів, і ми в консультації їм не відмовимо. Вибрати в Україні сорти озимої пшениці може кожен, на сайті ми пропонуємо і безліч хороших добрив. Ви можете придбати високоефективні засоби захисту рослин та мати повну впевненість у відмінному врожаї. Ми пропонуємо насправді якісне і здорове насіння для потреб клієнтів. Наші сорти озимої пшениці в Україні широко затребувані, і ми вважаємо, що заслужено. Про якість насіння з нашого асортименту залишають багато позитивних відгуків. Купуйте у нас перевірене і високоврожайне насіння, розцінки наші демократичні. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам і можемо комплексно відправити Вам різні сорти насіння.

Для замовлення насіння обраних сортів озимої пшениці в Україні звернутися до нас можна за вищевказаним телефоном. На всі питання по насінню Вам дадуть відповіді і розкажуть про запропоновану продукції більш докладно. Купувати насіння у нас дуже вигідно і насправді зручно, за якість всіх сортів ми можемо ручатися.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення