Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Озимий ячмінь ціна

Восени для аграріїв актуальним питанням є вибір озимих культур для посіву. І в цьому питанні наша компанія готова допомогти Вам. Ми зібрали багаторічний досвід роботи в даній галузі і готові ділитися ним. У нас можна вигідно придбати зерно на посадку кращих сортів.

Озимий ячмінь цінаОднією з важливих культур є озимий ячмінь. Ціна зерна ячменю часто є доступною. А про комерційну і поживну його цінності можна сказати багато. Ячмінь дійсно цінується і підприємствами харчової промисловості, і працівниками сільського господарства, і аграріями. Його застосування дуже широке. Таке зерно в цілому і подрібненому вигляді вживають в їжу люди, тварини і птахи. Ячмінь використовують для приготування деяких страв і напоїв, зокрема ячмінного пива. Купуючи в нашій компанії озимий ячмінь, за ціною лояльною Ви отримуєте максимально якісний продукт. Зв'яжіться з нашою компанією, щоб придбати оптом озимий ячмінь. Ціна і корисна інформація про дану продукцію за запитом надається кожному клієнту. Наша організація займається продажем за демократичною ціною озимого ячменю кращих для посадки в нашому кліматі сортів. Насіння пристосоване до холодних зим, перепадів температур, поширених захворювань.

В асортименті нашого підприємства представлені кілька найбільш вдалих сортів культури озимий ячмінь. Ціна різних сортів може відрізнятися (дізнатися можна по телефону). Кожен сорт має свої особливості, здатний витримувати певні кліматичні умови. Стійкість до хвороб у різного зерна теж може бути різною. Все це потрібно брати до уваги при виборі посадкового матеріалу.

Однією з популярних зернових культур в Україні є озимий ячмінь. Ціна посадкового матеріалу ячменю у нас найдемократичніша. Звертайтеся!

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення