Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Озима пшениця Скаген

Плануєте вирощувати озиму пшеницю Скаген і хочете замовити насіння даного сорту оптом? Ми пропонуємо великий асортимент сортів насіння і вибране у нас можна придбати в будь-яких кількостях. Ціни і умови фірма пропонує насправді оптимальні, купувати здорове і врожайне насіння у нас вигідно. Залиште своє замовлення сьогодні і переконайтеся в цьому самостійно.

Цікавить озима пшениця Скаген? Зверніться в нашу фірму і будьте впевнені, з нашим насінням у вирощуванні пшениці проблем не виникне.

Озима пшениця СкагенНасіння Скаген озимої пшениці користується у нас великим попитом, але співробітники компанії подбали про постійну їх наявність на складі. Даний сорт стійкий до низьких температур і різних хвороб, він унікальний за характеристиками і попит на нього дійсно заслужений. Купуйте від нашої фірми насіння Скаген озимої пшениці і з ним Ви зможете отримати чудовий урожай. З характеристиками детальними представленого сорту можна докладніше ознайомитися на сайті. Купити насіння в нашій компанії можна також і комплексно різних сортів. Наша озима пшениця Скаген буде відмінним вибором, придбати її можете Ви на оптимальних умовах. Про врожайність нашого насіння вдячні замовники залишають безліч позитивних відгуків. Переконайтеся в вигоді і зручність співпраці з нашою фірмою вже сьогодні, і Ви вирішите тільки до нас звертатися на постійній основі. Ми цінуємо Ваш вибір і довіру, якість всього насіння у нас під строгим контролем.

Для покупки насіння озимої пшениці Скаген зв'язатися можна з нами по телефону, що зазначений вище на сайті. Наш персонал дасть відповіді на будь-які питання по продукції з асортименту і оформить Ваше замовлення оперативно. Вибирайте на користь високоякісного насіння, урожай від нашого Вас точно не зможе розчарувати.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення