Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Кращий сорт озимої пшениці

У веденні рослинництва головним завданням є вибрати кращий сорт озимої пшениці (насіння). При виборі кращих сортів Ви отримаєте максимальний результат при зборі врожаю. І стосується це, звичайно ж, не тільки зернових культур. Хороший посадковий матеріал неможна вважати єдиною умовою успіху посадочно-збиральних робіт. Але умова ця є обов'язковою. З хворого, слабкого зернятка хороший колосок не виросте, і якісне зерно з нього добути не вийде. Щоб купити для посадки дійсно кращий сорт озимої пшениці, потрібно звернутися до хорошого постачальника такої продукції. Наше підприємство займається виведенням сортів пшениці з найкращими характеристиками і показниками врожайності. Ми ведемо постійний контроль своєї продукції і можемо ручатися за її якість.

Кращий сорт озимої пшениціКращий сорт озимої пшениці дозволить Вам домогтися максимального за обсягом і якістю збору врожаю. Для отримання повного обсягу необхідної інформації, по питанням звертайтеся безпосередньо в нашу компанію. Співробітники наші з радістю розкажуть всю інформацію, необхідну Вам. Вони з радістю допоможуть визначитися у виборі зерна того чи іншого сорту, підібрати максимально підходящий варіант. Телефонуйте, питайте, цікавтеся. Кращий сорт озимої пшениці буде доставлений в обумовлені терміни.

Кращий сорт озимої пшениці Ви неодмінно знайдете в каталогах нашого підприємства. Ми пропонуємо тільки кращий посадковий матеріал з кращими характеристиками.

Звичайно, для кожного конкретного випадку кращий сорт озимої пшениці може бути різним. Найбільш підходяще зерно слід підбирати з урахуванням особливостей ґрунту, клімату, інших об'єктивних умов. Розібратися з цим, врахувати всі нюанси, проаналізувати інформацію і зробити правильний висновок для когось може бути складно. В такому випадку телефонуйте нам. Ми готові прийти на допомогу своїм клієнтам.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення