Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Вартість озимої пшениці

Вартість озимої пшениціВ Україні вартість озимої пшениці може дещо відрізнятися, в залежності від того, якого виробника або постачальника Ви виберете, а також важливий і обраний сорт. Тому Вам варто заздалегідь вивчити питання вибору товарів, або заздалегідь зв'язатися з менеджерами компанії і обговорити це питання з ними.
Наприклад, в нашу компанію регулярно звертаються клієнти, які перед покупкою хочуть дізнатися актуальну вартість пшениці озимої, а також уточнити деякі питання. І в такому випадку наша компанія відмінно підходить їм, адже ми намагаємося зробити весь сервіс максимально зручним для наших клієнтів. Тому Ви можете дізнатися актуальну вартість для нашої пшениці озимої навіть в телефонному режимі, що буде дійсно зручно для більшості замовників.

Але якщо у Вас з будь-якої причини Ви не можете зателефонувати нам або хочете організувати особисту зустріч і дізнатися не тільки вартість озимої пшениці, але і відразу особливості її придбання, тоді Ви також можете домовитися про це з нашими менеджерами.

Ми завжди готові запропонувати Вам максимально доступну вартість пшениці озимої, так як вона відмінно зарекомендувала себе і має відмінну врожайність, а також стійкість до різних захворювань. А ці фактори найчастіше є ключовими при вирощуванні культур.
В Україні вартість пшениці озимої може бути досить різною, але ми радимо Вам не гнатися тільки за низькими цінами, а вибирати товари і з урахуванням цілого ряду інших факторів, що також вкрай важливо. Наприклад, врожайність кожної культури - це один з перших факторів, на які варто обов'язково звернути увагу.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення