Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Посадка озимої пшениці

Посадка озимої пшениціОзима пшениця — цінна культура, якою у нас харчуються практично всі люди, багато домашніх тварин, домашні і дикі птахи. Рослина ця використовується в їжу і у вигляді цілих зерен, і в подрібненому стані. З зерна виробляють борошно і крупи. Відходи від переробки зерен і зерно низької якості використовується для годівлі худоби, курей та іншої живності.

Посадка озимої пшениці здійснюється на початку осені. Ранні терміни висадки задовго до настання серйозних холодів обумовлені одним простим правилом. Правило це знають всі українські фермери. У ньому йдеться про те, що пагони повинні зустріти зиму досить розвиненими. Інакше вони не зможуть протистояти холодам, замерзнуть і загинуть. Несвоєчасна посадка озимої пшениці часто є причиною надмірної хворобливості сходів або зовсім їх загибелі. Отримати хороший урожай в такому випадку не вийде. Звичайно, погода в нашій країні досить мінлива, і вгадати найкращу дату для посадки озимої пшениці дуже важко. До того ж, не тільки термін висадки насіння, але і безліч інших чинників можуть вплинути на здоров'я рослин, на їх життєздатність і плодючість. Фахівці рекомендують брати відразу кілька (2-4) сортів озимої пшениці для посадки. Різні терміни проростання, дозрівання, різні реакції на одні і ті ж умови вирощування різних сортів — така собі підстраховка, якою користуються багато фермерів України.

Наближається посадка озимої пшениці? Висококласний посадковий матеріал, а також різні хімікати для обробки насіння і сходів, купити Ви зможете в «Седна-Агро».

Щоб весь процес вирощування озимої пшениці від посадки до збору врожаю був успішним, потрібно відповідально підходити до справи вибору посадкового матеріалу. Найкраще зерно для посадки пропонує українським фермерам підприємство «Седна-Агро». Тут можуть не тільки допомогти в підборі оптимального сорту, а й дати безліч корисних порад.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення