Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Озима пшениця продаж

Озима пшениця продажБудь-яке велике сільськогосподарське підприємство або навіть приватні фермери, зацікавлені в тому, щоб вирощувати культури практично цілий рік. І якщо з деякими варіантами є будівництво теплиць, то інші вимагають іншого підходу. Наприклад, популярним варіантом є озима пшениця, продаж якої досить затребувана в Україні.
На відміну від ярих культур, продаж озимих сортів пшениці користується мало не великим попитом, так як вони дають більший урожай в зв'язку з великою кількістю вологи. А її вирощування в зимові умови є відмінним рішенням для будь-якого сільськогосподарського підприємства, адже зазвичай в цей період відбувається повний простий. Але саме озима пшениця виправила ситуацію, і її продаж сьогодні вкрай затребувана.

Якщо Вам потрібна озима пшениця, продаж якої здійснюється безліччю компаній, але Ви не можете визначитися з вибором постачальника і конкретним сортом, тоді Вам зможуть допомогти наші співробітники. Вони проведуть для Вас консультацію і зможуть відповісти на всі питання, якщо такі виникли.

У нашій компанії здійснюється продаж озимої пшениці від декількох виробників, в тому числі і великих іноземних компаній. Тому у нас Ви зможете знайти товари, які б відповідали Вашому бюджету і вимогам.
Наприклад, на нашому сайті можна знайти продаж пшениці озимої з різними характеристиками, які відразу вказані в картці товару. І тому Ви можете самостійно дізнатися всі особливості кожної культури ще до того, як почати оформляти у нас замовлення. І все це відноситься не тільки до озимої пшениці, але також і до інших культур, представленим в нашому каталозі.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення