Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння озимої пшениці Скаген купити

Насіння озимої пшениці Скаген купити Якщо Ви плануєте розпочати комерційну сільськогосподарську діяльність, то Вам напевно можуть підійти насіння озимої пшениці Скаген, які широко відомі по всьому світу і використовуються в більшості країн, де є холодні зими. Адже даний сорт розрахований перш за все на вирощування в холодний період року, що само по собі робить його дуже цінним і популярним рішенням.
Для того, щоб купити Скаген насіння озимої пшениці в Україні, Вам потрібно знайти надійного постачальника, здатного забезпечити необхідні Вам обсяги товарів. І при цьому, вони повинні бути також досить якісними, адже від цього може залежати загальна врожайність. Тому ми рекомендуємо Вам купити насіння пшениці озимої Скаген у нас, адже ми зарекомендували себе як надійного постачальника, і при цьому Ви можете знайти у нас величезний асортимент товарів.

Ціна в Україні на те, щоб насіння озимої пшениці Скаген купити залежать перш за все від постачальника, тому ми і радимо Вам уважно підходити до питання їх вибору. Але так, як клієнтам зазвичай потрібна не тільки озима пшениця, то обов'язково потрібно звертати увагу і на інші товари в каталозі.

Саме від Скаген насіння пшениці озимої купити хочуть з тієї причини, що вона має високу стійкість до хвороб, відмінні показники розвитку і досить велику врожайність. Всі ці фактори вкрай важливі для будь-якого фермера і підприємця, а в даному випадку вони є комплексно високими.
Ми можемо запропонувати Вам купити пшениці озимої насіння за максимально низькими цінами і відразу надати широкий вибір інших культур. Адже найбільш вигідним рішенням буде відразу велике замовлення всіх необхідних Вам товарів.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення