Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити пшеницю озиму в Україні

Купити пшеницю озиму в УкраїніСільське господарство вважається однією з найрозвиненіших галузей в Україні. Вирощуванням продовольчих культур займаються сотні великих і невеликих підприємств в нашій країні. Різні фермерські господарства займаються вирощуванням різних рослин. Багато компаній хочуть купити пшеницю озиму в Україні. Така культура вважається однією з найбільш затребуваних і популярних не тільки в нашій країні, але і у всьому світі.
Купити озиму пшеницю в Україні можна у різних постачальників. Пропозицій про продаж пшениці в нашій країні досить багато. При виборі постачальника такої сільськогосподарської продукції варто враховувати його цінову політику, а також репутацію. Тому якщо Ви шукаєте підприємство, в якому можна купити якісну пшеницю озиму в Україні, то ми рекомендуємо звернути увагу на пропозиції фірми «Седна-Агро».
«Седна-Агро» вважається однією з провідних фірм в агробізнесі, яка за роки своєї діяльності заявила про себе як надійна компанія яка постійно розвивається з відповідальним підходом до своєї справи. Нам довіряють сотні сільськогосподарських підприємств в Україні, тому купити пшеницю озиму у нас - це вигідне і раціональне рішення. Наші розцінки приємно Вас здивують, адже ми дбаємо про те, щоб співпраця з нашими клієнтами і партнерами завжди була взаємовигідною.

Шукаєте кращу компанію, в якій можна оптом купити пшеницю озиму в Україні за доступною ціною? Радимо Вам таке замовлення зробити в підприємстві «Седна-Агро».

Купуйте озиму пшеницю в «Седна-Агро», і Ви переконаєтеся, що ми найкращий постачальник насіння сільськогосподарських культур в Україні.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення