Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Протруйники насіння зернових культур ціна

Протруйники насіння зернових культур цінаСпівробітники організації «Седна-Агро» вже не раз переконувалися в тому, що багато клієнтів в сфері рослинництва потребують якісного обладнання. Мало хто знає, що протруйники насіння зернових культур, ціна яких залежить від моделі, а не від ваги, визначаються до сільськогосподарського устаткування, а не до засобів захисту рослин від шкідників. Безперечно, обидва види товарів необхідні для того, щоб домогтися успіху в рамках високих вимог з боку споживача. Однак без допомоги надійного обладнання робота на полях може виявитися марною. Ми рекомендуємо ознайомитися з різноманітністю товарів в каталозі нашої компанії, серед яких є і протруйники насіння зернових культур. Ціни на продукцію не вказані на сайті нашої організації з огляду на те, що ми не є виробниками обладнання для зрошення та засівання полів. З метою нашої компанії - об'єднати підприємства різних сфер діяльності для просування індустрії і підвищення якості рослинної продукції на ринку України. Ми віримо в те, що за допомогою вітчизняних протруйників насіння зернових культур за помірною ціною можна добитися не просто конкурентного рівня якості продукції в Україні, але навіть вийти на міжнародний ринок. Ви можете стати нашим партнером і почати роботу над інтенсивним розвитком свого бізнесу прямо зараз.

Рекомендуємо детально вивчити технічні характеристики доступного обладнання і порівняти вигоду і ціни на протруйники насіння зернових культур. Звертаємо Вашу увагу на те, що наші клієнти мають можливість оформити кредит на замовлення оптових поставок засобів захисту рослин і покупку устаткування для своєї ферми. Більш детально дізнатися про цю пропозицію Ви можете на офіційному сайті компанії.

Якщо Ви вирішили купити надійні і довговічні протруйники насіння зернових культур, ціна і умови доставки доступні по телефону, які вказані на офіційному сайті компанії. Задайте всі питання безпосередньо до нашого менеджера і зробите замовлення з доставкою в Ваш населений пункт.

Щоб максимально підвищити шанси якісного і багатого врожаю в цьому сезоні, рекомендуємо купити вигідне за ціною обладнання, крім протруйників насіння зернових культур. У нашому асортименті представлено багато різної апаратури для полів.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення