Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Протруйники гороху

Наша компанія «Седна-Агро» пропонує Вам протруйники гороху і багатьох інших рослин. Ми вже довгий час співпрацюємо з провідними виробниками та реалізовуємо на українському ринку їх продукцію. Тому багато клієнтів довіряють саме нам свій вибір. Асортимент наших пропозицій включає в себе велику різноманітність. У нас Ви зможете вибрати препарат, який зможе належним чином вирішити саме Вашу проблему.

Протруйники горохуЗа допомогою протруйника гороху Ви забезпечите йому повний захист від усіх шкідників, які пошкоджують горошини і істотно знижують врожайність насіння. Також він захищає від можливих негативних факторів, наприклад, від хвороб, несприятливої погоди і так далі.

Протруйник гороху володіє багатьма цінними властивостями, які здатні забезпечити йому тривалий і надійний захист. Він є важливим харчовим продуктом, який відомий своїми корисними та цінними властивостями на організм людини. З нього готують смачні супи та другі страви.

Якщо Ви хочете вигідно купити протруйники гороху, тоді зробіть це в нашій компанії «Седна-Агро». Ми з радістю запропонуємо Вам своє тривале, приємне і надійне співробітництво. На нас Ви завжди можете розраховувати. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому пропонуємо їм найкращі умови придбання продукції.

Завдяки протруйнику гороху, Ви забудете що таке низький і неякісний урожай. Його швидкий і сильний ефект точно справить на Вас належне враження.

У нас Ви зможете купити гороху протруйники за прийнятними і адекватними цінами. Якщо Ви хочете бути впевнені в своєму виборі і в досягненні бажаного результату, тоді звертайтеся саме до нас.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення