Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Протруйник ячменю

Людина вживає в своєму раціоні велику різноманітність продукції, яка вирощується на українських землях. Одним з найдавніших і затребуваних злаків є ячмінь. Протруйник створений для того, щоб забезпечувати йому повний захист від негативного зовнішнього впливу. Вирощування цієї культури вимагає багатьох знань, навичок і належного досвіду.

Протруйник ячменюСпеціальний протруйник ячменю допоможе Вам зберегти великий урожай, підвищити його якість і кількість. Даний злак має дуже широке використання, яке охоплює продовольчі, кормові та технічні цілі. Також він грає дуже важливу роль в пивоварній промисловості і у виробництві круп.

За допомогою використання протруйника ячменю Ви зможете бути впевнені в тому, що отримаєте багатий урожай і всі Ваші сили були витрачені не даремно. Адже якщо належним чином не стежити за ростом рослини, то вона може сильно постраждати від багатьох негативних факторів.

Якщо Вам потрібен високоякісний і ефективний протруйник ячменю, тоді Вам знадобляться послуги нашої компанії «Седна-Агро». Ми є офіційним дистриб'ютором багатьох провідних фірм, які виробляють засоби захисту рослин та насіння. У нашому асортименті Ви зможете знайти великий вибір продукції, яка допоможе Вам вирішити будь-яку проблему.

Протруйники ячменю володіють високими властивостями. До їх складу входять спеціальні компоненти, які в сукупності на належному рівні захищають рослину від хвороб і пошкоджень.

Дізнатися більше важливої і змістовної інформації про протруйники ячменю, про їх переваги, спосіб використання та актуальну вартість можна під час нашої безкоштовної консультації.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення