Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Протруйник насіння шнековий в Україні

Сучасний розвиток сільського господарства дозволяє полегшити роботу фермера і звільнити час для удосконалення технології обробки полів, насіння, рослинної продукції та грунту. Серед новинок можна відзначити протруйник насіння шнековий. В Україні якість насіння відіграє значну роль в майбутньому врожаю, так як український споживач віддає перевагу овочам і фруктам, які були вирощені на свіжому повітрі, а не в теплицях. Таким чином обладнання, призначене для передпосівної обробки насіння за допомогою водних суспензій користується великою популярністю. Ви можете замовити в Україні різні протруйники насіння, а шнековий апарат доступний вже у нас в асортименті. Пропонуємо Вам ознайомитися з каталогом нашої організації і відкрити перед собою перспективи сучасного сільського господарства.

Протруйник насіння шнековий в Україні«Седна-Агро» є офіційним дистриб'ютором різних виробників засобів захисту рослин від шкідників в Україні. Шнекові протруйники насіння перед посівом ставляться до того обладнання, яке полегшує роботу на початку посівного сезону. Наші клієнти, які високо цінують свій час і зусилля, швидко піднімаються в Українському сегменті ринку рослинної продукції, навіть ті, які тільки починають відкривати для себе сільське господарство. Звертаємо Вашу увагу також на той факт, що серед наших партнерів багато виробників насіння для посівів, які вже мають вищу якість, ніж переважна більшість. Ви можете підвищити шанси окупити перший рік роботи на полях завдяки сучасним напрацювань наших партнерів, які випустили на території України шнекові протруйники для насіння.

Просто зв'яжіться з нами по телефону, щоб уточнити вартість обладнання, особливості та переваги доступних моделей і умови доставки замовлення. Рекомендуємо також відвідати наш офіційний сайт, де ми регулярно оновлюємо всю важливу інформацію про продукцію. Придбайте якісний протруйник насіння шнековий в Україні і почніть надавати українцям корисні рослинні продукти.

Ми не тільки проінформуємо щодо використання обладнання, а й надамо сервісні послуги. Звертайтеся до фахівців, які ставлять перед собою суспільно значимі цілі - купіть в Україні надійний і довговічний шнековий протруйник насіння, щоб обробляти перед посівом поля максимально ефективно.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення