Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Зерна пшениці для пророщування

Зерна пшениці для пророщуванняПшениця вважається рекордсменом серед зернових за вмістом багатьох речовин, необхідних дорослому людському організму для життя, а дитячому ще й для росту і розвитку. У ній є більшість всіх вітамінів і мікроелементів. Тому вживати її в їжу люди почали вже дуже давно і не відмовилися від цієї звички до сих пір. З подрібненої пшениці готують різні каші та супи, з борошна – випічку, хліб, киселі. Звичайно, сама по собі пшениця вже є вельми поживним і корисним продуктом. Але професіонали-дієтологи радять їсти і готувати її в пророщеному стані. Зерна пшениці для пророщування і подальшого вживання використовуються теж досить давно. Зерно замочують у воді на деякий час, а потім поміщають в затемнене прохолодне місце. Коли на ньому з'являються білі паростки, воно вже готове для їжі. Зерна пшениці для пророщування можна їсти, якщо довжина росточків перевищує три міліметри, і коли їх колір вже не білий, а зелений.

Звичайно, пророщувати все зерно без розбору не варто. Не кожне зерно зможе принести користь людському організму. Зерна пшениці для пророщування слід вибирати ретельно. Тільки хороше зерно зможе стати безпечним і корисним елементом раціону. Вирощування зернових культур передбачає використання стимуляторів росту, а також різних хімічних і біологічних засобів захисту від комах-шкідників. Ідеально використовувати для пророщування зерна пшениці, отримані без застосування будь-якої хімії. Тоді продукт буде максимально корисним і смачним.

Зерна пшениці для пророщування замовити на нашому підприємстві можна за хорошою ціною.

Ми намагаємося використовувати засоби захисту рослин тільки в разі сильного ураження сходів хворобами і шкідниками. Наше зерно вирощується в максимально натуральних умовах. Тому наші зерна, в тому числі і зерна пшениці, для пророщування відмінно підходять. Щоб зробити покупку зерна, дзвоніть нам.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення