Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння від виробника

Посадочний матеріал високої якості – це запорука отримання великого і якісного врожаю. Від того, яке було використане насіння для посадки, буде залежати успіх всієї землеробської кампанії. Як показує практика, найбільш досвідчені, розумні і підприємливі фермери вважають за краще використовувати в своїй справі насіння від виробника. Такий посадковий матеріал неодмінно виправдає себе, дасть добрі сходи, а згодом і плоди.

Насіння від виробникаНасіння від виробника з хорошою репутацією вважають за краще купувати також і українські господині і господарі. Кожному землеробові, не залежно від розмірів земельної ділянки, хочеться отримати хороший урожай. Будь то поле площею в кілька гектарів або маленький городик на дачній ділянці, всюди потрібно використовувати хороше насіння від виробника. Тоді хвилюватися про життєздатність і плодючість рослин землеробові не доведеться.

Купуючи насіння від виробника, потрібно все ж бути уважним. У всякого насіння є термін придатності, після закінчення якого воно вже не придатне для посадки. Також насіння повинне зберігатися при правильних умовах. Тільки тоді його характеристики і взагалі здатність до проростання будуть збережені. Будь-яке, навіть найякісніше насіння від виробника не зможе дати ні хороших сходів, ні гідного врожаю, якщо посадити його в землю неправильно. Купуючи насіння, потрібно дотримуватися рекомендацій виробника щодо їх висадки та догляду за рослинами. Тоді виростити і зібрати хороший урожай напевно вдасться.

В компанії «Седна-Агро» можна вигідно купити найкраще насіння від виробника. Ціни і якість нашого насіння Вам напевно припадуть до душі.

В нашому асортименті є насіння культур і гібридів, зокрема насіння пшениці, ячменю, вівса, жита, кукурудзи, ріпаку, сої, сорго, гороху і багатьох овочів.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення