Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння озимої пшениці ціна

Будь-яке насіння потрібно вибирати дуже акуратно. Адже якщо посадковий матеріал не відповідає деяким необхідним вимогам, отримати з нього хороший урожай буде вкрай складно. Ніякої полив, ніякі добрива та стимулятори росту не допоможуть виростити з поганого насіння здорову сильну рослину, здатну дати плоди з найкращими характеристиками.

Насіння озимої пшениці цінаТе ж саме можна сказати і про насіння озимої пшениці. Ціна посівного матеріалу цієї культури може досить сильно варіюватися. І розбіжність вартості насіння часто пояснюється саме відмінністю його за якістю і основними характеристиками. Уже в зернятку повинні бути закладені сила, врожайність, здатність протистояти хворобам і відновлюватися після них. Ціна насіння озимої пшениці досить сильно залежить від цих показників. Звичайно, розглядати кожне зернятко і критикувати не варто. Зерно повинно бути життєздатним і плідним у своїй сукупності. Варто відзначити, що в Україні на насіння озимої пшениці ціна варіюється так само, як і в інших країнах, що культивують цей вид зернових. У нас до насіння пред'являються досить суворі вимоги. Досвідчений фермер вже навіть по одному зовнішньому вигляду напевно зможе визначити, на яке насіння озимої пшениці ціна виставлена справедлива, а які виставлені на продаж за завищеною вартістю.

Чудове за своїми властивостями насіння озимої пшениці, ціна якого все ж може вважатися лояльною, купити завжди можна в фірмі «Седна-Агро».

Ми стараємося пропонувати нашим покупцям тільки найкраще зерно на посадку. У нашому асортименті представлене краще насіння озимої пшениці. Ціна при цьому максимально демократична. Співпрацюючи з питань закупівлі посівних матеріалів з нами, платити зайве не доведеться.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення