Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити насіння озимої пшениці

Озима пшениця є однією з найважливіших культур в сільському господарстві України. Зерно пшениці використовують для приготування борошна і круп, а також для годування свійської птиці та тварин. Без пшениці неможливо уявити українські поля і взагалі Україну. У нас ця культура, як і в багатьох інших країнах світах, користується величезним попитом серед споживачів. Насіння озимої пшениці купити у нас прагнуть багато фермерських господарств в період посівних робіт. Кожен фермер і навіть людина, що не займається землеробством, розуміє, що від якості посівного матеріалу залежить дуже сильно якість майбутнього врожаю. Тому кожен грамотний працівник сільського господарства з початком посівних робіт намагається купити насіння озимої пшениці або іншої культури з відмінними характеристиками хворобостійкості, морозостійкості, з високим потенціалом врожайності.

Купити насіння озимої пшениціМожна нескінченно поливати й удобрювати поле, але отримати хороший урожай все одно не вийде, якщо насіння було від самого спочатку поганої якості. Наше підприємство працює над тим, щоб кожен фермер зміг отримати зі своєї землі максимум можливого, тому працюємо над поліпшенням характеристик свого посівного матеріалу і пропонуємо своїм клієнтам тільки найкращі зразки. У нас купити насіння озимої пшениці зможе кожен, хто звернеться до нас. Кожному ми запропонуємо насіння з високими показниками життєздатності та врожайності. Ті, хто одного разу зважилися купити насіння озимої пшениці в нашій фірмі, звертаються до нас потім знову і знову.

Бажаєте купити насіння озимої пшениці з найкращими характеристиками? Тоді Вам варто подзвонити в компанію "Седна-Агро"!

З нами співпрацювати дуже зручно і вигідно. Крім того, що відмінне насіння озимої пшениці купити у нас можна за хорошими тарифами, в нашій фірмі Ви також зможете придбати недорого засоби захисту сходів від шкідників і хвороб, а також деякі інші товари.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення