Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити насіння озимої пшениці в Україні

Вирощування зернових тільки тоді буде приносити прибуток, якщо використовувати для цієї справи хороший за якістю і властивостями посівний матеріал. Зерна пшениці, як і будь-якої іншої культури, можуть відрізнятися своїм потенціалом. Одні дадуть добрі сходи і якісне зерно, від інших же великого врожаю очікувати не доведеться. Жоден грамотний фермер не стане використовувати для посадки зерно неналежної якості. Кожен намагатиметься купити в Україні насіння озимої пшениці з високими показниками стійкості до хвороб, несприятливих погодних умов та інших негативних факторів.

Купити насіння озимої пшениці в УкраїніПшеницю використовують не тільки для вживання в їжу людиною. Нею також на українських фермах годують тварин, зокрема велику рогату худобу, свиней, свійську птицю. Звичайно, якщо зерно не підійде за своїми параметрами для переробки в борошно або для приготування круп, його використовують для інших цілей. І все ж найбільшу вигоду від вирощування зерна можна отримати, якщо використовувати для посіву високоякісне насіння озимої пшениці. В Україні купити такий матеріал для засіву поля можна, якщо звернутися в нашу фірму. Наше підприємство працює саме для того, щоб кожен бажаючий міг купити в Україні насіння озимої пшениці з найкращими характеристиками. У нас можна придбати різні корисні для землеробства товари, зокрема високоякісні добрива, препарати для захисту рослин і навіть деяке обладнання для сушіння та зберігання зібраного врожаю. Ну і звичайно, у нас можна купити насіння озимої пшениці. В Україні наше насіння відоме, як якісне, стресостійке, таке що володіє хорошою адаптивною здатністю і великим потенціалом до врожайності.

Звернувшись на наше підприємство, можна недорого купити насіння озимої пшениці в Україні.

В нашому асортименті є також і інші вельми корисні в землеробстві товари. Крім того, що у нас можна купити насіння озимої пшениці в Україні, у нас ще можна за вигідними тарифами замовити все, що потрібно для її успішного вирощування, обробки і зберігання.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення