Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити насіння озимого ячменю

У нашій країні озимий ячмінь близький до озимої пшениці за популярністю серед землеробів і фермерів. Культура ця вирощується у нас досить активно. Зерно ячменю є цінним продуктом, використовується і в харчовій промисловості, і в фермерських справі. Ячмінь вживають в їжу і люди, і тварини. Також з нього роблять дуже популярний в Україні і не тільки напій – пиво. Ячмінне пиво, як і сам ячмінь, українцями дуже цінується. З року в рік протягом вже довгого часу українські фермери не забувають купити насіння озимого ячменю і посіяти його на своїй землі. Ячмінь є досить вдячною культурою, що обдаровує дбайливих землеробів гарними врожаями. Звичайно, не кожному фермеру вдається отримати дійсно щедру вигоду. Але, якщо перед посівною купити насіння озимого ячменю хорошої якості, а також знати і дотримуватися деяких правил по догляду за цією рослиною, гідний урожай зібрати напевно вдасться.

Купити насіння озимого ячменюДе ж купити насіння озимого ячменю? Таким питанням задаються багато українських фермерів ще до початку посівних робіт. Здійснити таку покупку не дуже складно. Складніше вибрати посівний матеріал хорошої якості. Найкраще брати на посадку насіння з морозостійкими властивостями, а також стійке до найбільш частих захворювань. Таке насіння озимого ячменю купити буде правильніше, так як саме сильні тривалі морози і хвороби часто спричиняють загибель сходів, а також псування зерна ще на стеблі.

Щоб вигідно купити насіння озимого ячменю з кращими якісними характеристиками, звертайтеся на наше підприємство «Седна-Агро».

Насіння від «Седна-Агро» - це посадковий матеріал, що гідний уваги фермерів. Вирішивши купити насіння озимого ячменю у нас, Вам не доведеться шкодувати про таке своє рішення.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення