Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

ТМТД протруювач

Якщо Вас цікавить покупка якісних засобів для передпосівної обробки насіння різних сільгосп культур, рекомендуємо ТМТД - протруйник вітчизняного виробництва. Компанія «Август» випускає різні види хімічних препаратів для підтримки сільського господарства та протруйники займають важливе місце серед її продукції.

ТМТД протруювачВодно-суспензійний концентрат, в складі якого діюча речовина є тирам, використовується як додатковий засіб захисту від грибка. Так як формула даного препарату руйнує клітини грибка і усуває інфекції грунту, протруювач ТМТД можна застосовувати і з іншими засобами. Щоб дізнатися більше про сумісність препаратів в асортименті нашої компанії, рекомендуємо ознайомитися з офіційним сайтом «Седна- Агро». Наші співробітники регулярно поповнюють каталог і надають інформацію про всі товари. Тут Ви можете ознайомитися зі складом протруйника ТМТД, способом його дії, правилами використання та зберігання.

Даний препарат підходить для всіх найпопулярніших культур землеробства в Україні. Протруйник під назвою ТМТД позбавляє від інфекції насіння пшениці, ячменю, кукурудзи, соняшнику і буряка. Для кожного виду рослин необхідно дотримуватися певної міри, які вказані на сайті компанії.

Телефонуйте нам за телефоном, щоб купити ТМТД протруйник. Всі препарати в нашому каталозі проходять перевірку якості і є безпечними для людини. Ми надаємо доставку по всій Україні і пропонуємо якісні препарати для захисту рослин за оптимальною вартістю.

Крім протруйників, в числі яких ТМТД, наша компанія пропонує придбати регулятори росту, інсектициди, гербіциди та навіть насіння різних культур для посівів. Також в нашому каталозі можна знайти надійне вузькопрофільні обладнання для роботи з зерном. Телефонуйте нам за телефоном, щоб уточнити вартість і властивості потрібних товарів.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення