Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Табу протруйник ціна

Багато фермерів, які прагнуть підвищити врожайність своїх полів, готові вдатися до різних препаратів, як наприклад, Табу - протруйник, ціна якого дозволяє окупити препарат максимально ефективно. Дана категорія засобів для захисту рослин застосовується на насінні сільгосп культур ще до початку посіву. Таким чином, концентрат на основі суспензії з високоактивних речовин усуває шкідливий вплив комах на рослини. Діюча речовина, імідаклорід, вражає нервову систему комах, коли ті починають харчуватися листям і корінням оброблених рослин. Найбільш ефективно протруйник Табу за оптимальною ціною працює на буряках. Крім неї, даним препаратом обробляють пшеницю, соняшник і кукурудзу.

Табу протруйник цінаПротравлення насіння здійснюється на спеціальних заводах відповідно до їх методиками. На офіційному сайті «Седна-Агро» Ви можете дізнатися більше про склад і умови зберігання засобу. Також у Вас є можливість ознайомитися і з іншими протруйниками, крім Табу. Ціни на всю продукцію можна уточнити у менеджера компанії по телефону. Наша компанія може запропонувати широкий асортимент різних речовин, які покликані підвищувати врожай і якість рослинної продукції. Всі препарати проходять перевірку якості і є безпечними для споживачів. В одній категорії цін ми пропонуємо не тільки протруйники Табу, але також гербіциди, регулятори росту, фунгіциди та багато іншого. Наші фахівці розміщують всю основну інформацію про товар на сайті «Седна-Агро».

Якщо Ви хочете отримати високий урожай, незалежно від якості ґрунту навіть в сухий період, рекомендуємо Вам Табу - протруйник, ціна якого відповідає своїй ефективності. Даний засіб усуває паразитів, грибок і комах, які можуть нашкодити врожаю. При цьому препарат не відбивається на споживачах, що перевірено інспекцією. Щоб дізнатися вартість засобів, дзвоніть нам за телефоном.

Замовляйте також оброблені добірні насіння для розсади. У каталозі компанії є насіння багатьох основних сільгосп культур. За допомогою наших засобів, в тому числі і протруйника Табу, Ви можете знизити ціну на продукти Вашої ферми і надати українцям безпечні рослини.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення