Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Протруйники ціна

Обробка насіння перед їх посадкою - це обов'язкова процедура для будь-якої фірми чи підприємства, так як використання засобів захисту дозволяють істотно збільшити обсяги отриманого врожаю. А так, як існує величезний асортимент товарів, то Ви можете знайти для будь-якої культури відповідні протруйники, ціна яких є доступною і раціональним внеском в загальний урожай.

Протруйники цінаЦіна протруйників може дещо відрізнятися в залежності від того, до кого Ви звернетеся за ними, адже кожна компанія пропонує свою цінову політику і закуповує товари у певного постачальника. І якщо Ви звернетеся до нас за протруйниками, то ціна отриманих товарів може відповідати Вашому бюджету, так як ми закуповуємо всі наші кошти у відразу декількох провідних компаній.

Для того, щоб купити у нас протруйники, ціна яких була б доступною, Вам варто скористатися нашим каталогом і вибрати в ньому всі необхідні варіанти. Якщо ж у Вас виникли складнощі з вибором засобів або їх використання, то Ви можете зв'язатися з нашими співробітниками, і вони обов'язково допоможуть Вам з вибором.

Найбільш частим пропозицією, не дивлячись на ціни, є протруйники від компанії Байєр, так як вони виробляються однією з провідних компаній в світі. І у нас представлений значний перелік їх товарів, який включає безліч пропозицій для різноманітних культур.

Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб купити протруйники, то можете дізнатися ціну або відразу оформити замовлення на них, то Вам потрібно лише подзвонити, а ми обов'язково допоможемо Вам і відповімо на всі питання, що цікавлять. В тому числі, ми здійснюємо і консультації щодо можливого використання куплених препаратів, якщо це необхідно.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення