Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Протруйник зернових

Якщо з року в рік Вам доводиться зазнавати збитків через паразитів, комах і грибка на полях, ми можемо порекомендувати протруйник зернових. Хімічний засіб такого типу покликане боротися з шкідливими інфекціями, воно руйнує організм паразита і дозволяє зерну розвиватися в сприятливих умовах без перешкод. Ви також можете застосовувати в роботі на полях і інші засоби разом з протруйниками зернових, наприклад, регулятори росту. Таким чином, рослина отримує корисні мікроелементи і не страждає від хвороб.

Протруйник зерновихОднак варто зазначити, що не всі засоби сумісні. Щоб наші клієнти не ставили під загрозу свій урожай, співробітники компанії «Седна-Агро» розміщують на офіційному сайті основну інформацію про всіх доступних на складі препаратах. Кожному виду протруйників зернових рослин виділена окрема сторінка, де вказані спосіб дії засоби, діюча речовина, спосіб застосування та зберігання, а також призначення препарату.

Також ми співпрацюємо з українськими виробниками гербіцидів, регуляторів росту та інших засобів захисту рослин. Наша компанія регулярно поповнює каталог товарів, серед яких присутні не тільки протруйник для зернових. Ви можете придбати у нас також добірні насіння популярних в сільському господарстві сортів рослин. Також в асортименті доступних товарів Ви можете знайти довговічне устаткування для посівів та обробки насіння.

Якщо Вас зацікавив ефективний протруйник зернових українського виробництва, зв'яжіться з нашим менеджером. Для цього Ви можете зателефонувати нам за номером, який вказаний на офіційному сайті компанії «Седна-Агро». У Вас є можливість дізнатися вартість препарату і його відмінні риси.

Зверніть увагу на склад засобів для обробки насіння. Так як не всі протруйники для зернових рослин можуть бути сумісні з іншими засобами, ми вказуємо на сайті, які з них вступають в реакцію з популярними препаратами.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення