Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Протруйник насіння

Такий товар, як протруйник насіння, обов'язково входить в перелік покупки у приватних підприємців і фермерів, які потребують регулярно великих обсягах врожаю. І тому, нехтування такими засобами для догляду є необачним, і більшість великих постачальників овочів і зернових культур це зрозуміли і замовляють товари в необхідній кількості.

Протруйник насінняДля насіння протруйники купити можна у безлічі фірм постачальників, але ми радимо Вам заздалегідь вивчити їх розцінки, асортимент і точно переконатися, що вони зможуть запропонувати Вам ті товари, які Вам потрібні. Наприклад, в нашій компанії Ви знайдете і зможете купити протруйник для насіння від провідних компаній, серед яких в тому числі і Bayer, відмінно зарекомендували себе не тільки в Україні, але і по всьому світу.

Інформація про те, як використовувати протруйник насіння, а також про те, які обсяги необхідно використовувати, представлена ​​прямо у нас на сайті, а також в інструкції з самими товарами. Але якщо Ви відчуваєте труднощі з їх використанням або маєте потребу в консультації, то наші співробітники допоможуть Вам в режимі онлайн.

Наша компанія пропонує величезний асортимент товарів для сільськогосподарської діяльності, серед яких не тільки для насіння протруйники, але також і величезний асортимент інших товарів. Тому ВИ досить легко можете знайти у нас всі необхідні товари для догляду за рослинами або насінням, так і їх безпосередньо.

Особливість використання протруйників насіння обумовлена ​​їх необхідністю до захисту, і тому ми пропонуємо Вам не нехтувати використанням даних коштів, а купити в необхідній кількості і провести повну обробку всієї сировини для посадки. Тим більше, що однієї стандартної упаковки вистачає на близько тонни насіння, що робить його придбання вельми вигідним рішенням.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення