Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Протруйник насіння

Такий товар, як протруйник насіння, обов'язково входить в перелік покупки у приватних підприємців і фермерів, які потребують регулярно великих обсягах врожаю. І тому, нехтування такими засобами для догляду є необачним, і більшість великих постачальників овочів і зернових культур це зрозуміли і замовляють товари в необхідній кількості.

Протруйник насінняДля насіння протруйники купити можна у безлічі фірм постачальників, але ми радимо Вам заздалегідь вивчити їх розцінки, асортимент і точно переконатися, що вони зможуть запропонувати Вам ті товари, які Вам потрібні. Наприклад, в нашій компанії Ви знайдете і зможете купити протруйник для насіння від провідних компаній, серед яких в тому числі і Bayer, відмінно зарекомендували себе не тільки в Україні, але і по всьому світу.

Інформація про те, як використовувати протруйник насіння, а також про те, які обсяги необхідно використовувати, представлена ​​прямо у нас на сайті, а також в інструкції з самими товарами. Але якщо Ви відчуваєте труднощі з їх використанням або маєте потребу в консультації, то наші співробітники допоможуть Вам в режимі онлайн.

Наша компанія пропонує величезний асортимент товарів для сільськогосподарської діяльності, серед яких не тільки для насіння протруйники, але також і величезний асортимент інших товарів. Тому ВИ досить легко можете знайти у нас всі необхідні товари для догляду за рослинами або насінням, так і їх безпосередньо.

Особливість використання протруйників насіння обумовлена ​​їх необхідністю до захисту, і тому ми пропонуємо Вам не нехтувати використанням даних коштів, а купити в необхідній кількості і провести повну обробку всієї сировини для посадки. Тим більше, що однієї стандартної упаковки вистачає на близько тонни насіння, що робить його придбання вельми вигідним рішенням.

 

 

23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення