Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Максим Сингента протруювач

Якщо Ви займаєтеся рослинництвом, то напевно могли чути або навіть використовувати такий товар, як Максим Сингента протруювач, адже цей засіб досить універсально у використанні. Тому Ви можете використовувати його як для роботи з насінням різних культур, обробляючи їх ще перед посадкою, так і використовуючи з бульбами картоплі, який також може піддаватися ефективному лікуванню від грибка.

Максим Сингента протруювачАле універсальність використання - це далеко не єдина перевага використання протруйника Максим від Сингенти, а перш за все високий ступінь і тривалість дії при малій токсичності самого засобу для здоров'я людини. І тому його замовляють багато фермерів з усієї країни, а так, як наша компанія готова запропонувати Вам отримання протруйників Максим Сингента в комплекті з цілим рядом інших засобів захисту, які можуть бути Вам потрібні, то більшість клієнтів роблять у нас відразу комплексні замовлення.

Для того, щоб в нашій компанії купити Максим Сингента протруювач, Вам слід лише вибрати відповідну модель, а потім зв'язатися з нашими співробітниками для обговорення основних питань, пов'язаних з їх поставками.

Протруйники марки Сингента, і в тому числі Максим відмінно зарекомендували себе і використовуються десятками фермерів, а також на великих підприємствах. А так, як обробка насіння і плодів для посадки може відбуватися навіть зі значним обсягом відразу, то Ви можете обробити за один раз практично весь посадковий матеріал.

Навіть при тому, що ми пропонуємо Вам купити протруйник Максим від Сингента, у нас також є товари і інших виробників, які також можуть зацікавити Вас своєю якістю і можливостями по використанню.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення