Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити Круїзер протруювач

Найбільша в Україні організація для українців в сфері сільського господарства допоможе будь-якому купити «Круїзер» - протруйник, яким можна обробляти величезний спектр різних культур. Завдяки використанню подібних засобів Ви можете скоротити втрати насіння, максимально ефективно використовувати поля і економити на разліних речовинах для обробки рослин. За рахунок цих переваг протруйник «Круїзер» купити можна і на офіційному сайті нашої організації.

Купити Круїзер протруювачМи надаємо великий вибір засобів, які спрямовані на захист насіння перед посівом. Крім різниці в ціні і ефективності варто враховувати сумісність елементів в складі препарату з іншими речовинами, які Ви використовуєте для підтримки зростання сільгосп культур. Купити протруйник «Круїзер» може більшість фермерів, так як він застосуємо в роботі як з буряком і кукурудзою, так і з картоплею і пшеницею. Завдяки тому, що співробітники «Седна-Агро» розміщують ключову інформацію про продукцію на сайті, Ви можете дізнатися найважливіше про кожен препараті і заздалегідь вибрати найефективніший саме для Ваших полів.

Даний засіб запобігає вірусне зараження насіння і відлякує комах протягом перших 7-ми тижнів після посіву. Препарат не впливає на смакові якості плодів і насіння рослин, а також є абсолютно безпечним для споживачів, тому Ви можете купити протруйник серії «Круїзер» і не боятися випускати товар на міжнародний ринок.

Крім протруйників на нашому сайті можна знайти різні стимулятори, інсектициди, пестициди та інші засоби по догляду за сільгосп рослинами. Спеціально для зручності наших клієнтів співробітники компанії діляться найважливішою інформацією про продукцію наших партнерів на сайті «Седна-Агро». Ви можете також зв'язатися з нами за телефоном, щоб купити «Круїзер», протруйник універсального спектру дії. Ми надаємо доставку замовлення в будь-яке місто України.

Рекомендуємо також ознайомитися з добривами вітчизняних виробників і обладнанням для збору врожаю. Сайт регулярно оновлюється і наші співробітники розширюють асортимент перевірених товарів. Рекомендуємо вибирати ефективні і безпечні протруйники і купити «Круїзер» для малотоксичного впливу на насіння. Телефонуйте нам за телефоном, щоб здійснити замовлення.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення