Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Август протруйники

Кожен, хто займається землеробством, знає, що турбота про полях починається з того дня, коли Ви тільки сієте зерно. Вибір здорового насіння, які зберігалися в сприятливих умовах, дозволяє максимально використовувати землю. Серед засобів, які допоможуть Вам скоротити втрати, можна виділити «Август». Протруйники такого роду застосовуються ще до посівів. Ними обробляють свіже насіння, щоб вони не загинули під впливом хвороботворних мікроелементів. Також даний засіб відлякує паразитів від рослини, поки воно не доростає до того стану, коли імунітет паростка дозволяє впоратися з нападом комах. Протруйник «Август» не є єдиним у своєму роді, але наша компанія включила його в список свого асортименту завдяки ефективності.

Август протруйникиЗа рахунок того, що б завдасте препарат на насіння ще до посіву, Ви зможете заощадити на різних захисних засобах після того, як паростки зійдуть. Це також дозволяє скоротити обсяги хімічних речовин, які впливають на розвиток рослин. Протруйники, в тому числі і «Август», міцно кріпляться в зовнішній оболонці насіння. Завдяки цьому засобу чи не порушать їх внутрішню структуру.

В асортименті нашої організації Ви можете знайти кілька варіантів хімічних препаратів, які можна використовувати для обробки насіння. Залежно від діючої речовини в складі протруйника «Август» змінюється і ефективність засобу на різні види рослин. Рекомендуємо ближче ознайомитися з концентратами ще до покупки.

Завдяки зручному каталогу на офіційному сайті наші клієнти можуть вивчити механізм дії препарату, в тому числі і «Август». Протруйники мають рекомендації до застосування, тому слід звіряти свої дії з інструкцією, щоб грамотно розпорядитися засобом.

Протруйники серії «Август» представлені в нашому каталозі в різному обсязі і з різним складом. Кожне засіб найбільше ефективно для обробки певних рослин. Співробітники «Седна-Агро» допоможуть Вам з вибором, нададуть повну інформацію про товари і займеться доставкою Вашого замовлення. Завдяки тому, що наша компанія об'єднує безліч підприємців сільгосп промисловості, ми можемо допомогти молодим підприємцям, надати капітал і засоби захисту рослин та багато іншого. Вибирайте відповідний препарат із серії протруйників «Август» і оформляйте замовлення по телефону, який розміщений на нашому офіційному сайті.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення