Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Протруйник для буряка

Протруйник для бурякаВ Україні вирощують велику різноманітність овочів, які володіють індивідуальною специфікою, різною користю для людського здоров'я і мають певні способи використання. Одним з найпопулярніших овочів є буряк. Його використовували в їжу з незапам'ятних часів. Він знаменитий не тільки як овочева рослина, але і як лікарська. В цілому в Україні ним засіяна досить велика площа. Щоб отримати гарантований урожай, рекомендуємо Вам використовувати протруйник для буряка.
За допомогою протруйника для буряка Ви забезпечите захист цій рослині від різних хвороб і від багатьох шкідників. До того ж він не буде піддаватися негативному впливу зовнішніх факторів, які теж часто є причиною слабкого врожаю.
Протруйники для буряка є популярним і ефективним способом обробки насіння рослини, які впливають на отримання високої врожайності і підвищують якість вирощуваної продукції. Захист рослини починає діяти з моменту використання даного препарату.

Якщо Вас зацікавив протруйник для буряка, тоді Вам варто звернутися до нас в компанію «Седна-Арго». Ми є офіційним дистриб'ютором провідних виробників засобів захисту рослин і насіння. У нас представлений широкий вибір перевіреної, ефективної і безпечної продукції.


Дізнатися більше змістовної інформації про протруйників для буряка і про вигоду їх використання можна на нашому сайті. На ньому є технічний опис всієї нашої продукції, що дозволить Вам визначитися з правильним вибором. Також Ви можете скористатися додатковою консультацією нашого фахівця, який допоможе Вам по недорогим цінам придбати для буряка протруйник.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення