Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Регулятори росту і розвитку

Регулятори росту і розвиткуРегулятори росту і розвитку на сьогоднішній день необхідні кожному, хто працює в сфері рослинництва. Через розвиток даного напрямку вимоги до продукції рослинного походження тільки ростуть. Необхідно надавати споживачам продукти харчування в достатніх кількостях, а також вони повинні відповідати санітарним нормам і нести користь. Однак в природних умовах важливу роль відіграють шкідники, зміна погоди, мікроорганізми і стан грунту, тому без регуляторів росту і розвитку важко обійтися.

Наша компанія є певним посередником між різними представниками аграрного спрямування розвитку України. На нашому сайті можна знайти насіння високої якості від українських фермерів, а також препарати вітчизняного виробництва. Серед них є не тільки добрива та інсектициди, але також і регулятори розвитку і росту для різних культур. Багатий асортимент перевірених засобів і докладний опис кожного продукту сприяють тому, щоб Ви швидко вибрали необхідні препарати і підвищили якість врожаю. Завдяки нашій діяльності українці можуть вибирати серед безпечних продуктів харчування, а представники сільського господарства отримують можливість вийти на міжнародний ринок.

Найважливішим у використанні речовин з високоактивними елементами є вибір відповідного засоби. Щоб Вам було зручно вивчати склад і метод дії препаратів, ми розбили каталог на рубрики. Регулятори росту і розвитку, які розроблені нашими партнерами, не тільки ефективно виконують свої функції, але також не залишають після себе слідів. Таким чином, він не шкодить людям в разі правильного використання.

Рекомендуємо детально ознайомитися з каталогом регуляторів росту і рівномірного розвитку, щоб вибрати засіб, який найбільше підходить саме Вашим полях. Уважно ознайомтеся з методом дії препарату і інструкцією застосування. Крім них, в асортименті представлені гербіциди, протруйники і різні інші речовини, які сприяють активному різнобічного розвитку рослин. Регулятори росту на нашому сайті абсолютно безпечні для споживачів, а їх вартість виправдовує результат.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення