Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Регулятори росту для пшениці

Регулятори росту для пшениціБагато людей не знають, що регулятори росту для пшениці на сьогоднішній день є необхідністю. Разом зі зростанням споживання зростають і вимоги до якості продукції рослинного походження. Так як на урожай впливають погодні умови, наявність паразитів і шкідливих мікроорганізмів і стан грунту, для досягнення високих цілей в фермерстві доводиться прикладати ще більше зусиль. Важливо також підвищувати смакові якості і корисні властивості рослин, наприклад, пшениці. Регулятори росту виробляють саме в цих цілях, а завдання представників сільського господарства - вибрати якісні засоби по догляду за своїм урожаєм.

Наша компанія готова запропонувати великий вибір препаратів виробників, які довели свою надійність. В асортименті «Седна-Агро» можна знайти не тільки регулятори росту сільгосп культур: пшениці, буряка, кукурудзи та інших рослин; але також інсектициди, протруйники, гербіциди та багато іншого. Рекомендуємо звернути увагу на сумісність препаратів та спосіб їх використання.

На сторінці кожного засобу наші співробітники вказали його переваги, щоб Вам було легше вибрати відповідне. Регулятори росту насіння пшениці та інших культур проходять перевірку якості і відповідають всім санітарним нормам України.

Крім засобів по догляду за рослинами на сайті нашої компанії можна знайти насіння сільгосп культур для посадки, а також ми регулярно публікуємо корисну інформацію про шкідників і бур'янах. Ви можете дізнаватися про просування проектів «Седна-Агро» і замовляти якісні регулятори росту для пшениці прямо у нас на сайті. Щоб уточнити вартість препаратів, зв'яжіться з нами по телефону, який вказаний на сайті компанії.


Ми розширюємо свій асортимент і пропонуємо клієнтам тільки ефективні засоби, щоб представники сільського господарства України могли розвивати свою справу і нести користь споживачеві. Ви можете підвищити якість свого врожаю всього лише завдяки грамотно підібраним регулятором росту для полів пшениці. Для цього потрібно здійснити замовлення по телефону і дочекатися доставки.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення