Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Регулятор росту зернових

Регулятор росту зерновихКожному фермеру може знадобитися регулятор росту зернових, так як на сьогоднішній день від сільського господарства потрібні не тільки великі обсяги врожаю, а й висока якість продукції. Наша компанія «Седна-Агро» може запропонувати Вам висококласні добрива, препарати та різноманітні засоби, які полегшать Вам роботу і окупляться в багаторазовому розмірі. У нашому каталозі представлені регулятори росту провідних виробників для зернових і багатьох інших культур, які сьогодні популярні в Україні.
Щоб грамотно використовувати препарати для сільського господарства, необхідно розуміти їх приналежність і принцип дії. Наша компанія багато років вибудовувала довірчі взаємовідносини з підприємствами різних галузей, тому в асортименті на сайті «Седна-Агро» можна знайти тільки безпечні та ефективні регулятори росту. Для кожної доступної речовини виділена окрема сторінка з докладним описом препарату і механізмом дії. Щоб нашим клієнтам було простіше знайти необхідне добриво, на сайті також зазначено, для яких культур воно більш корисне.
Рекомендуємо звертати увагу на сумісність різних препаратів і переваги вибору кожного з них. Ми відзначили кращі сторони кожного засобу, який випускають наші партнери для підвищення якості врожаю. Ви можете знайти у нас препарати для бобових, зернових і інших рослин регулятори росту. Також в асортименті присутні інсектициди, гербіциди, протруйники і багато іншого.

Замовляйте у нас якісний регулятор росту зернових, який підходить саме для Ваших умов роботи. Зручне меню і докладний опис допоможуть Вам підібрати саме те, що підвищить якість Вашого врожаю. Звертайтеся до фахівців «Седна-Агро» за телефоном, який вказаний на офіційному сайті компанії, щоб здійснити замовлення.

Крім препаратів для різних культур, ми пропонуємо і інші товари. У нас можна замовити оптом насіння, обладнання для сільського господарства, а також дізнатися про сорников і шкідників, яких варто остерігатися. Ознайомтеся з великим вибором регуляторів росту зернових, бобових, а також плодових дерев на нашому сайті.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення