Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Регулятор росту рослин ціна

Регулятор росту рослин цінаТак як найпопулярнішим засобом в сільському господарстві України став регулятор росту рослин, ціна на нього стала одним з найважливіших чинників. При цьому якість препаратів і їх ефективність різняться у різних виробників, на що необхідно звертати увагу при виборі препаратів. Компанія «Седна-Агро» є сполучною ланкою між людьми, які працюють в цій сфері. Завдяки нам багато фермерів мають доступ до безлічі якісних засобів по догляду за врожаєм, а також до насіння високої якості. Ми рекомендуємо ознайомитися з асортиментом недорогих за ціною регуляторів росту рослин, які пройшли перевірку якості.

Робота з хімічними препаратами вимагає обережності. Слід дотримуватися інструкції і підбирати засоби, які не вступають один з одним в реакцію. Регулятори росту сільгосп рослин за доступною ціною від різних виробників, які представлені на нашому сайті, не тільки ефективно виконують свої функції, але також не відбиваються на здоров'я споживачів. Попередні дослідження показали, що при грамотному використанні даних коштів Ви можете досягти високих результатів без нанесення шкоди грунті і клієнтам. Щоб Вам було зручно вибирати відповідні препарати, наші співробітники розбили каталог по рубриках. У нас на сайті доступні різні пестициди, інсектициди, протруйники і регулятори росту рослин. Ціни можна уточнити по телефону.

Звертаємо Вашу увагу на те, що по кожному засобу викладена повна інформація, яка стосується способу використання і сумісності. Пропонуємо Вам ознайомитися з характеристиками і перевагами кожного препарату і вибрати регулятор росту рослин, ціна і якість якого відповідає Вашим полях.


Партнери «Седна-Агро» випускають на внутрішньому ринку України не тільки хімічні засоби, але також і насіння високої якості. Завдяки цьому Ви можете почати займатися сільським господарством зрізу з обробленими насінням і з використанням ефективних регуляторів росту рослин. Ціна кожного препарату доступна за номером, який вказаний на сайті компанії.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення