Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Протруйники насіння зернових

Протруйники насіння зерновихПропонуємо всім представникам землеробства в Україні придбати якісні безпечні протруйники насіння зернових. Даний вид препаратів допомагає впоратися з шкідливими мікроелементами, які можуть знизити врожайність навіть за сприятливих умов. Компанія «Седна-Агро» займається продажем товарів кращих виробників препаратів для поліпшення якості врожаю. Також в нашому асортименті можна знайти насіння різних культур, а на сайті викладено багато інформації про шкідників і бур'янах. Багатий вибір протруйників насіння зернових, бобових, плодових дерев і інших рослин дозволяє нашим клієнтам зробити розумний вибір в сторону якості.

Ви можете знайти на нашому офіційному сайті багато інформації про кожен препараті, який ми готові запропонувати. Крім складу, ми надаємо опис методів впливу засобів на рослини, а також їх переваги. Кожен товар на нашому сайті має свої кращі сторони, в тому числі і безліч протруйників для насіння зернових різних виробників. Всі кошти проходять перевірку якості. Крім них «Седна-Агро» являє регулятори росту нового покоління, гербіциди та інсектициди. Дослідження показали високу якість препаратів, а також їх безпеку для споживачів. Вибирайте якісні та ефективні протруйники від шкідників насіння зернових, щоб підвищити врожайність і надати українцям корисні продукти харчування.

Щоб зв'язатися з нами і придбати відповідні протруйники насіння зернових, рекомендуємо звернутися до співробітників компанії по телефону, який вказаний на сайті. Ми допоможемо з вибором, вкажемо на вигідні сторони препаратів, а також уточнимо вартість замовлення. Купівля буде доставлена ​​в будь-яке місто України.

Рекомендуємо звернути увагу і на інші речовини наших партнерів, крім протруйників для насіння сільгосп зернових. Ми пропонуємо багатий вибір і перспективи розвиватися в своєму напрямку. Багато клієнтів нашої компанії виходять на міжнародний ринок.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення