Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Протруйники насіння пшениці

Протруйники насіння пшениціПшениця є провідною зерновою культурою в багатьох країнах. З неї видобувають борошно, яке використовується для випікання хліба і для виробництва великого асортименту продуктів харчування. Щоб завжди отримувати її багатий і при цьому якісний урожай, знадобляться протруйники насіння пшениці. Вони допомагають боротися з різними захворюваннями, подразниками і захищають від несприятливого впливу зовнішнього середовища.
За допомогою протруйників насіння пшениці, Ви зможете забезпечити їй максимально безпечні умови для зростання і дозрівання. Вирощування будь-якої культури — це довгий і непростий процес, який забирає людський час, сили і ресурси. Звичайно, якщо важка праця не приносить бажаного результату, це сильно засмучує. Тому щоб уникнути подібних ситуацій, потрібно використовувати протруйник насіння пшениці. Він прекрасно справляється зі своїм призначенням і зможе порадувати Вас багатим урожаєм, який при цьому зберіг всі свої цінні властивості і високу якість.

Якщо Вам потрібні високоефективні і безпечні протруйники насіння пшениці, тоді звертайтеся до нас в компанію «Седна-Агро». У нас представлений великий вибір засобів по захисту рослин. Ми допоможемо Вам визначитися з правильним вибором.


Завдяки протруйникам насіння пшениці, Ви зможете завжди бути впевнені в тому, що Ваша важка праця не пройде даремно і принесе потрібний результат.
На нашому сайті Ви зможете дізнатися більше змістовної і важливої інформації про протруйник пшениці насіння, про його переваги і спосіб використання. Для уточнення будь-якої інформації та обговорення деталей зв'язуйтеся з нами за контактними даними.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення