Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Протруйник насіння пшениці ціна

Протруйник насіння пшениці цінаБудь-якого фермера України, який шукає якісний протруйник насіння пшениці, ціна препарату буде цікавити не менше, ніж ефективність. Навіть якщо підприємство готове ризикувати і вкладати великий бюджет в якісні засоби, це не означає, що на це згоден споживач. З огляду на утворення цін використання протруйника насіння робить пшеницю менш доступною для пересічних українців, а на міжнародному ринку ставить продукт на тому ж рівні, що і аналоги будь-якого іншого виробника. У той же час, вимоги до виробництва зростає, і у представників сільгосп промисловості не залишається вибору, окрім як вибирати найоптимальніші засоби. В цьому Вам може допомогти команда «Седна-Агро».

У нашому асортименті представлені ефективні препарати різних виробників. В їх списку можна знайти протруйники насіння пшениці за доречною ціною, регулятори росту різних культур, а також інсектициди, гербіциди та багато іншого. Рекомендуємо вибирати найкращі речовини, керуючись їх перевагами. Ми докладно описали техніку використання кожного засобу, в тому числі і протруйника насіння пшениці. Ціни на препарати доступні по телефону.

Дуже важливо підібрати ті речовини, які не будуть вступати в реакцію між собою. Не останню роль відіграє і ефективність препаратів. З цієї причини співробітники компанії «Седна-Агро» ретельно вибирали найкращі засоби і вивчали кожен протруйник насіння пшениці. Ціна доступна за номером, який вказаний на сайті нашої компанії.


Завдяки грамотно підібраним препаратів у Вас є можливість просунути свою продукцію і надати людям якісні продукти харчування, які задовольнять всі їхні потреби. Помірна вартість безпечних протруйників насіння пшениці сприятливо відіб'ється на ціні продукції, а ефективність препаратів позбавить Ваш урожай від шкідників і бур'янів.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення