Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Протруйник насіння кукурудзи

Якщо Ви займаєтеся рослинництвом з комерційними цінами, то напевно прагнете добитися тільки максимальної врожайності. Але без використання спец засобів - це можливо далеко не завжди, адже найчастіше грунт може не містити всіх необхідних мікроелементів, і навпаки, бути сповнений шкідників, що створює несприятливу ситуацію. І саме для цієї ситуації потрібен протруйник насіння кукурудзи та інших культур.

Протруйник насіння кукурудзиПротруйники насіння кукурудзи дозволять Вам значно збільшити врожайність даної культури, адже при правильному використанні і ідеальних умовах, результат може збільшитися до 50%. Тому практично будь-який великий виробник кукурудзи (протруйник насіння) звертається в нашу компанію за отриманням таких корисних товарів.

Для того, щоб купити протруйник насіння кукурудзи, Вам достатньо лише вибрати відповідний товар від однієї з провідних компаній, поставками яких ми займаємося. І після цього наші співробітники зможуть провести невелику консультацію з цього питання або запропонувати Вам інші товари.

Такий товар, як протруйник для кукурудзи (насіння) витрачається великими компаніями у величезних кількостях, тому що їм необхідно обробляти значну кількість насіння. Але ми рекомендуємо Вам обов'язково дотримуватися всіх інструкцій і застосовувати тільки необхідне дозування, адже надлишок його може привести навіть до загибелі зерен.

Ми намагаємося забезпечити клієнтів тільки кращими товарами, тому Ви можете бути увеерни, що зможете купити протруйники для насіння кукурудзи з гарантією якості і високою ефективністю використання. Тому нас і вибирають клієнти з усієї країни, регулярно замовляючи ці та інші товари для рослинництва.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення