Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити протруйник престиж від виробника

Якщо Ви займаєтеся рослинництвом і хочете на порядок збільшити урожай, тоді одним з перших Вам варто купити протруйник Престиж від виробника, що допоможе уникнути втрати насіння ще на ранніх етапах від захворювань і шкідників. А так, як вартість такого товару є досить доступною для клієнтів з різним бюджетом, то ми рекомендуємо Вам не економити на саме цей товар і купити його ще перед процесом посадки.

Купити протруйник престиж від виробникаКупити від виробника протруйник Престиж варто з тієї причини, що даний товар здатний захистити насіння від більшості захворювань, паразитів і згубного впливу грибів. Але крім цього Ви також можете успішно поєднувати такий товар з регуляторами росту, які також знайдете в нашій компанії. І таким чином Ви досягнете дійсно значних результатів, що і цінується нашими клієнтами. А якщо Ви вирішили вперше купити від виробника протруйник (Престиж), то наш менеджер може допомогти Вам з вибором оптимального товару серед представлених моделей.

Для того, щоб купити протруйник Престиж від виробника, Вам достатньо лише зв'язатися з нами в доступний спосіб, будь це особистий візит або простий телефонний дзвінок менеджеру. Після чого співробітники обов'язково повідомлять Вам всю актуальну інформацію про товар, розрахують його вартість і запропонують актуальні акції.

Зазвичай ціни від виробника на протруйники (Престиж або інші марки) просто трохи дешевше, але у нас Ви отримаєте ще поради по використанню даного матеріалу від фахівців нашої компанії, а також можливість проведення консультації з даного питання. Відьми розуміємо, що подібна робота може бути досить складною для підприємців-початківців і фермерів, тому ми намагаємося забезпечити їм інформаційну підтримку на всіх етапах. Тому якщо Ви зацікавлені в тому, щоб купити протруйник Престиж у виробника, то можете сміливо звертатися за цим в нашу компанію.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення