Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Вартість насіння сої

Вартість насіння соїВартість насіння сої залежить від безлічі факторів, серед яких чи не найважливішим можна вважати витрати на вирощування. Адже саме з міркувань окупності буде визначатися ціна.

Так як сьогодні на ринку є величезний вибір товарів і навіть в одній категорії можна вибирати на свій розсуд продукти бажаної якості, ціни і виробника. Грамотне освіту вартості насіння кукурудзи, сої, гороху та інших рослинних продуктів може визначити Вашу аудиторію і привести до комерційного успіху.

В першу чергу, при виборі насіння сої, вартість яких відрізняється у різних виробників, потрібно звернути увагу на їх якість. Дотримуючись своєї технології, «Седна-Агро» обробляє насіння на продаж, ніж підвищує їхня здатність до виживання, стійкість перед паразитами, комахами та іншими шкідниками. При цьому, ми продовжуємо тісну співпрацю з дослідницькими центрами і відстежуємо розвиток свого продукту. Серед головних принципів нашої роботи просування на ринок нових за рівнем продуктів харчування, в тому числі і насіння сої за невисокою вартістю, які задовольняли б потреби більшої кількості споживачів.

Якщо Вас цікавить вартість насіння сої нашого виробництва, пропонуємо зв'язатися з нашим менеджером. Також ми надаємо допомогу у виборі товарів від нашої компанії. Якщо ж у Вас немає можливості оплатити покупку за раз, у Вас є можливість оформити вексель на вигідних умовах.


Телефонуйте за вказаним номером телефону, дізнавайтеся щодо вартості насіння сої, кукурудзи, гороху та інших культур і вибирайте необхідні засоби захисту рослин. Ми гарантуємо високу якість і безпеку наших продуктів.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення